ERP süreçleri projenin tamamlanıp canlı kullanıma geçilmesi ile noktalanan süreçler değildir.

 

“Projenin birinci fazının tamamlanıp canlı kullanıma geçilmesi ERP süreçlerinin ilk adımıdır” şeklinde bir söylemde bulunmanın yanlış olmayacağı kanaatindeyiz. Projenin birinci fazının tamamlanıp teslim edilmesinden sonraki süreçte Trend Proje ekibi olarak müşterilerimizi yalnız bırakmıyor, aksine destek ve bakım hizmetlerimizle müşterilerimizle olan iş ilişkilerimizi güçlendiriyoruz.

Şirketlerin ERP projesinden beklentileri projenin teslimiyle bitmemekte, aksine her geçen gün yeni ihtiyaçlar ve talepler oluşmaktadır. Bu talep ve ihtiyaçlar, ERP yazılımlarının şirketler için daha kullanışlı ve faydalı olması adına önemli birer adım olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Bu sebeple Trend Proje ekibi olarak bizler proje tesliminin ardından, müşterilerimizin canlı kullanım sonrası doğan yeni ihtiyaç ve taleplerini karşılamak adına, bakım ve destek anlaşmalarıyla onlarla olan iş ortaklığımızı geliştiriyoruz.

 

Bakım ve destek anlaşmaları kapsamında müşterilerimize; canlı kullanıma geçiş sonrası fark edilen hatalarının düzeltilmesi, canlı kullanım sonrası ortaya çıkan yeni ihtiyaçların belirlenip hayata geçirilmesi, mevzuatlarda oluşan değişikliklerin sistemde uygulanması ve LOGO ERP’nin yeni çıkan versiyonlarına yükseltilmesi hizmetlerini sunuyoruz.

 

Bakım ve destek anlaşmaları kapsamında ulaşılabilir olmayı ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin yeni ihtiyaç ve taleplerini gerekli açıklamalarla birlikte bize Destek Merkezi üzerinden iletmeleri ya da daha acil durumlarda bize telefonla her an ulaşmaları mümkün. Talepler bize iletildikten sonra, yapılan anlaşma kapsamında uzaktan ya da bizzat müşterilerimizin lokasyonlarında onlara destek veriyoruz.

 

Bakım ve destek anlaşmalarımızı uzak destek ve yakın destek olmak üzere iki kategori halinde yapıyoruz. Uzak destek, müşterimizin ofisine gitmeden uzaktan sisteme bağlanarak müşterimizin talebini yerine getirmeyi, yakın destek ise bizzat müşterimizin lokasyonunda bulunarak gün boyu sadece o müşterimize ait taleplerle ilgilenmeyi kapsar.

 

Bakım ve destek anlaşmaları kapsamında müşterilerimizin sistem üzerinde veya süreçlerde ciddi çalışmalar yapmamızı gerektirecek yeni ihtiyaçlarını tespit ediyor ve bunları müşterilerimizle beraber karar verip projelendirerek hem sistemi geliştiriyor, hem de LOGO ERP’nin müşterilerimizin süreçlerine daha da entegre olmasını sağlıyoruz.